skip to Main Content

Amulet STVORENIA

Amulet STVORENIA

Amulet STVORENIA v sebe obsahuje princípy Posvätnej geometrie (fragment Kvetu života), je ručne tvorený technikou vypiľovania (scrollsaw) z nádherného orechového alebo čerešňového dreva vyplneného liatym cínom, povrchovo upravovaný olejom. Dodávaný s nastaviteľnou koženou šnúrkou a originálnou ručne vyrábanou papierovou škatuľkou, ktorá vo svojom dizajne a rozmeroch obsahuje ukryté Tajomstvo 🙂

Amulet je vyrábaný v dvoch farebných prevedeniach:

tmavý – orechové drevo
svetlý – čerešňové drevo

Každý kus je jedinečný originál vyrábaný z inej časti dreva. Odtieň a textúra dreva Amuletu sa môže líšiť od toho zobrazeného na fotografii.
Amulet je pozorne a s láskou uložený vo svojej vlastnej, ručne vyrábanej papierovej škatuľke a vložený do kartónovej škatule aby bol čo najlepšie chránený pri doručovaní.

veľkosť Amuletu: priemer 4,5cm
prevedenie: orech (tmavé drevo), čerešňa (svetlé drevo)
cín – bez prímesí olova: 99,3%Sn + 0,7%Cu

odporúčanie: pre zachovanie stáleho lesku cínu, odporúčam nevystavovať Amulet priamemu kontaktu s kožou a vodou. Pôsobenie potu a vody môže spôsobiť stmavnutie, „zašpinenie“ cínu a poškodiť drevo (aj keď je povrchovo ošetrené vrstvou oleja). Ideálne je jeho nosenie na vrchnom oblečení. Strata lesku cínu po nedodržaní odporúčania nie je dôvodom k reklamácií

Amulet STVORENIA si môžeš objednať za cenu

138,00€

(cena je vrátane poštovného a balného; možnosť osobného odberu)

cez formulár alebo email:

    Pre doplňujúce informácie a požiadavky na dodanie či výrobu ma prosím kontaktuj cez formulár alebo email uvedený v časti „Kontakt“.

    Kúpou každého z Amuletov prispievaš cez komunitu e-NABLE, a jej „chapter“ e-NABLE Slovakia, na propagáciu, tvorenie a výrobu 3d tlačených mechanických náhrad dlaní a rúk pre deti a dospelých.

    Viac informácií o projekte po kliknutí na obrázok:

    E-NABLE Slovakia - Logo
    Back To Top